انجام تمهیدات در منطقه ۱۱ برای کاهش آبگرفتگی در پاییز و زمستان | منطقه يازده شهرداري اصفهان
سال جهش تولید
  • 1398-08-19 14:02
  • كد محتوا:13297
انجام تمهیدات در منطقه ۱۱ برای کاهش آبگرفتگی در پاییز و زمستان

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: در راستای انجام تمهیدات برای کاهش آبگرفتگی در پاییز و زمستان سال جاری در سطح این منطقه، پایش پیام‌های سامانه ۱۳۷ مربوط به آبگرفتگی از آبان‌ماه ۹۷ تا اردیبهشت ۹۸ در سطح منطقه انجام شده است.

حمید اشرفی در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن فصل بارندگی در خصوص رفع آبگرفتگی معابر اصلی و فرعی توسط معاونت خدمات شهری منطقه ۱۱ تدابیری اتخاذ شده که مهمترین آن استفاده از پیام‌های سامانه ۱۳۷، نظرات و اطلاع رسانی شهروندان منطقه بوده است.

وی افزود: در این راستا لیست تماس‌های تلفنی شهروندان با سامانه ۱۳۷ شهرداری اصفهان در ارتباط با آبگرفتگی در فاصله زمانی آبان ماه ۹۷ تا اردیبهشت ماه ۹۸ بررسی و تعداد ۱۵۵ مورد از این تماس‌ها توسط کارشناسان معاونت خدمات شهری بررسی و هماهنگی لازم با معاونت عمران منطقه برای ترمیم آسفالت، ‌حفر چاه جذبی و لوله گذاری انجام شد.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان ابراز امیدواری کرد: با انجام اینگونه فعالیت‌ها در ارتباط با هدایت و کنترل آب‌های سطحی پس از بارندگی، نقش مؤثر و اساسی نسبت به سال گذشته در جلوگیری از آبگرفتگی‌ها داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان نگران آبگرفتگی در سطح منطقه نباشند و در صورت مشاهده مراتب را با سامانه ۱۳۷ در میان بگذارند و اطمینان داشته باشند با توجه به فعالیت چند اکیپ آماده ستاد مدیریت بحران مستقر در منطقه از زمان آغاز بارندگی، در اسرع زمان مشکلات آنها مرتفع می‌شود.